Отзывы о товарах в интернет-магазине «my-art.com.ua», cтраница (43 из 158)
Картина - супер! Дякую виробнику та магазину.
Камінці сяють яскраво. Готовий варіант дуже гарний. Правда з чорними камінцями проблема - вони більші за схему. А так цілком задоволена. Буду брати ще.



















