Чому купують алмазну мозаїку?

В Україні алмазна мозаїка дуже сучасний і модний вид рукоділля. Більшості любителів провести час в творчому польоті вже набридли картини по номерами, вишивки хрестиком і тд. Всі хочуть чогось нового, сучасного. Саме це і пропонує алмазна мозаїка нашим клієнтам. Ви просто "зависає" на пару годин зі своєю картиною, відвернути Вас може тільки кіт або маленька дитина. Це свого роду антистрес, який дозволяє забути всі свої проблеми на роботі, вдома і зануритися в світ прекрасного.

В інтернет-магазині алмазної мозаїки легко зустріти картини будь-яких жанрів. Доступні до замовлення картини на підрамнику і без. На сторінках сайту легко знайти сотні наборів з алмазної мозаїкою великих і маленьких розмірів, складних і зовсім простенькі набори для діточок.

Левову частку всіх замовлень на вишивку алмазну з мозаїки становлять люди, які хочуть придбати гарний і не дорогий подарунок своїй подрузі, мамі, бабусі, сестри, дружини, дівчині. Приводом такого презенту може бути 8 березня, День Закоханих, День Народження, новосілля. Колектив магазину алмазної мозаїки My-art дуже радий, що ми допомагаємо дарувати щастя і радість Вашим близьким!

Інтернет магазин алмазної вишивки і рукоділля My-art.com.ua

Вишивка алмазами, як окремий вид вишивання, стала відомою і популярною зовсім недавно. Це інноваційна і цікава інтерпретація рукоділля, в процесі якої немає необхідності використовувати звичайні інструменти швачок - голки з нитками. Може здатися, що нова техніка алмазної вишивки чужа за своєю природою майстерності вишивання, але практичні результати говорять самі за себе. Один раз побачивши роботи, зроблені руками копіткої професіонала або навіть новачка-любителя, починаєш розуміти, що найближчим часом мистецтво алмазної вишивки буде одним з найпопулярніших видів рукоділля і придбає безліч нових шанувальників.

Чим примітна вишивка алмазами?

  • Для виготовлення яскравою і привабливою вишивки не використовують нитки і голки;
  • Малюнок викладається вручну маленькими кристалами, які пройшли процедуру огранювання;
  •  Алмазна вишивка - це не тільки красивий і привабливий результат, але і розвага під час самого процесу роботи: вважайте, що ви збираєте складний і цікавий пазл;
  • Навчиться мистецтву алмазної вишивки простіше просто: все що від вас вимагається - це терпіння і кропітка праця;
  • Алмазна вишивка - це не тільки захоплююче хобі, а й чудовий спосіб підробітку: виготовлені малюнки, через свою краси, вважаються ходовим товаром і цінуються на ринку.

Якщо вас зацікавила можливість зайнятися новим способом рукоділля, то зверніть свою увагу на товари нашого інтернет-магазину алмазної вишивки. У нас ви знайдете великий асортимент наборів для вишивання алмазами, які стануть в нагоді як початківцям, так і професіоналам своєї справи. Також ви зможете зробити замовлення в онлайн-режимі і отримаєте вибраний товар на руки в найкоротші терміни. Якщо вас не влаштовує покупка через інтернет, то у вас завжди є можливість відвідати наш магазин алмазної вишивки в Києві, де ви зможе самостійно побачити та придбати алмазну вишиванку!

Чим гарний наш магазин алмазної вишивки?

  1. Величезний асортимент готових наборів будь-якої складності з різними ескізами малюнків: квіти, натюрморти, пейзажі, флора і фауна, зображення відомих людей, кораблів і моря;
  2. Гарантована повна комплектація кожного набору: полотно з ескізом, зручні щипці і олівець для складання, коритце для каменів, пакетики зі стразами зі зручною маркуванням, контрольна схема.
  3. Швидка доставка замовленого товару: кур'єрами по Києву і Новою поштою на решті території України;
  4. Індивідуальний підхід до кожного клієнта: при візиті в наш магазин ви отримаєте повну і вичерпну консультацію з усіх питань. Набори для алмазної вишивки, при бажанні клієнта, можна упакувати в подарункову коробки.