Вiдгуки о товарах в iнтернет-магазинi «my-art.com.ua», сторiнка (11 iз 158)

Клієнт
Це також ваша картина але у виконанні іншої майстрині)
Елена
Шикарная лилия, работать с вашими квадратными стразами одно удовольствие!
Наталія
Моя алмазочка в процесі)
Анна
Єнотик в процесі) дуже гарні стрази АБ
Вікторія Карпенко
Доброго вечора))) закінчила ще одну кицю, чудова))
Світлана
Дуже якісний набір, чудові яскраві кольори дякую за якісну продукцію!
Ліанна Журавльова
Доброго ранку.Одержала задоволення від роботи.Одне тільки,були не великі зморшки на основі клейкій .