Вiдгуки о товарах в iнтернет-магазинi «my-art.com.ua», сторiнка (5 iз 158)

K.Prykhodko
Це моя тільки 5 картина алмазки (бо я була більше за номерами картини) були різні виробники вже, но це прям кайф ваші алмазки. Вони от лягають так рівненько, не вискакують! браку взагалі не було.
Анна
Доброго дня! Замовила цю картину на подарунок бабусі, вона дуже задоволена. Дякую за швидку доставку та якісний набір. Удачі вам!
Леся
Щиро дякую продавцю!Швидка відправка,приємний продавець.Рекомендую.Дякую за подаруночок.Дитині було дуже приємно.
Альона
Добрий вечір, фото готової роботи
Юлія
Добрий день. Отримала замовлення, дякую за оперативну доставку. Набори чудові!
Григорова Ольга
Доброго дня. Відсилаю Вам зроблену роботу сумісно з вами. Я трохи зробила зміни в викладене. Сподіваюсь Вам сподобається. На фото трохи вигляд по другому, а в наявні краще. Дякую Вам що допомогли в створені цієї вишивки.Бажаю Вам довгих років праці і процвітання. Я думаю що ще до Вас колись звернусь. Міцного Вам усім здоров'я, мирного неба над головою і нашої з Вами Перемоги.
Ольга
Давно хотіла, такий дуплекс, тепер ці картини в моїй вітальні.))
Ольга
Давно хотіла, такий дуплекс, тепер ці картини в моїй вітальні.))
Виктория
Спасибо вам за такие красоты! Море удовольствия во время работы и потом радует глаз))
Наталья
Добридень, дякую сердечно . Це такий кайф та релакс))