Отзывы о товарах в интернет-магазине «my-art.com.ua», cтраница (12 из 158)

Тетяна
Закінчила красуню) дякую величезне за таку можливість створити своїми руками такий шедевр :)
Карпенко Вікторія
В наборі одного кольору трохи не вистачило, зв'язалась з менеджером і мені відправили потрібні стрази безкоштовно) дякую, чудовий результат
Анна
Нарешті я її доробила) прекрасні коні, гарна деталізація!)
Анна
Балерина вийшла дуже гарна, прям не можу відвести погляд) дякую))
Вікторія
фото готової роботи)
Даша
Добрый день. Хочу поблагодарить вас, за те эмоции которые вы дарите. Картина закончена, удовольствие получено!:))
Елена
Добрий день! Щойно закінчила картину, купувала у Вас зі знижкою по уцінці. Ніяких дефектів не видно, хвиля невеличка, но її бачу тільки я, тому що знаю. Дуже красива картина! Дякую!
Наталія
Закінчила алмазочку, дуже задоволена. Сьогодні подарувала мамі в неї Д.Н.
Катерина
дякую, забрали з пошти, будемо приступати. пізінше скину результат. але, довго доставляли, через це знімаю 1 зірочку.