Отзывы о товарах в интернет-магазине «my-art.com.ua», cтраница (56 из 158)

Анна
Брала у вас картину в серпні. І вже доробила)
Лариса
Заказала "вид на Лондон", доставили быстро и качественно. Спасибо, буду творить)
Люба
Результатом задоволена на всі 100%. викладала правда довго, рік, але це через те, що було не так багато вільного часу. але коли він був, приділяла час викладці. дуже заспокоює та відволікає) ділюся своїм результатом) Май Арт - то любов))
Мария
Добрый вечер! Я сделала картину. Очень довольна результатом
Альона Марич
Я вже не першу картину викладаю мені. Ваше виробництво дуже подобається, дякую за Вашу працю
Альона Марич
Я вже не першу картину викладаю мені Ваше виробництво дуже подобається, дякую за Вашу працю!
Лена
Доброго вечора, закінчила сьогодні!!!