Отзывы о товарах в интернет-магазине «my-art.com.ua», cтраница (60 из 158)

Нина
Спасибо огромное за полученное удовольствие,очень красивая картина получилась,покупала ребенку 12 лет,но в итоге его терпения не хватило,собирала сама,результатом осталась довольна.
Оля
робота кипить) дуже подобається викладати цю картину)
Марта
Моя перша робота. враження нереальні. результатом ділюсь)
Лера
дуже сподобався цей набір. доставка швидка, ввічливий персонал! всім задоволена
Ірина
дуже гарний результат вийшов!
Ірина
Дуже подобається. Кольори теплі і ніжні.
Ірина
Ідеально. Немає недоліків. Все чітко і реалістично, насичено і виважено. Ніяких шахматок і зайвих цяток. Супер!????????
Ірина
Це одні з кращих картин. Насичені кольори, приємні переходи з одного кольору в інший. Чудові сюжети. Мені приємно було з ними працювати. Дякую.
Ірина
Це одні з кращих картин. Насичені кольори, приємні переходи з одного кольору в інший. Чудові сюжети. Мені приємно було з ними працювати. Дякую.