Вiдгуки о товарах в iнтернет-магазинi «my-art.com.ua», сторiнка (29 iз 158)

Тетяна
Хочу поділитись з вами, син ходе і просить почати кулі робити, а я не даю, кажу сакінчи попередню потім бери цю) сину 8 років)
Анна
Дякую дуже за якість. Успіхів вам і процвітання. Фінал! До нових зустрічей)
Наталия
Хотела сказать спасибо большое за такую красоту ))) пока еще одноглазый , но скоро будет во все орудии ) красавчик !!!
Анастасія
Тигр просто шикарний! робота просто кипіла в руках)))
Людмила
Картина классная, ещё приятно удивил маленький презент, спасибо, вы лучшие
Татьяна
Яскрава алмазка вийшла чудова, кольори насичені. Лак швидко сохне, дякую)
Марина
Мій антистрес! Моя шикарна киця захисниця
Світлана
Викладаю разом з помічницею) дуже гарно виходить
Ольга
Дякую, дуже задоволена набором , стрази так гарно виблискують! Кольори супер, дуже насичені.
Арина
Картину отримали,все сподобалося,дуже дякую за подаруночок)