Вiдгуки о товарах в iнтернет-магазинi «my-art.com.ua», сторiнка (31 iз 158)

Тетяна
Дякую отримала все швидко! Вже почала викладати
Юлія
дякую вам, картина просто бомба, коти вийшли наче живі)
Юлія
Картина просто супер, насичені кольори, супершвидка доставка) Рекомендую!!!!
Ірина
Доброго дня) забрала посилочку, все як завжди на висоті) замовила цього разу ще і лак, щоб покрити готові роботи. лак свіжий, пензлик зручний!! рекомендую)
Олена
Дуже вдячна Вам за фото - портрет та швидку доставку. У мене робота вже кипить))
Даша
Здравствуйте, купила картину и просто в захвате от картины. Подрамник супер,стразов хорошего качества хватило их на всю картину и осталось много. Картина легко собиралась. Покупайте!!
Олександра
Закінчила за 2 тижні разом з подругою. Дуже гарно вийшло!
Діана
Дуже гарно вийшло! Вже подарували друзям полякам, вони в захваті!
Марьяна
Доброго дня, я доробила картину. Вот як і обіцяла фото готової картини
Діана
Дякую картину забрала. Дякую за цукерочку і знижку було дуже приємно