Вiдгуки о товарах в iнтернет-магазинi «my-art.com.ua», сторiнка (50 iз 158)

Мариенко Яна
Це-спражне ДИВО, ця картина! Якщо ви ще її не маєте, то дуже раджу) Вона неперевершена! Яке ж я отримую задоволення, коли складаю Ваші картини!Вже маю декілька і кожного разу дуже тішусь якістю, бездоганністю і сяянню алмазів. Коли замовляю у Вас, я впевнена, що отримаю Люкс якість. Дякую за Вашу працю, відповідальність і швидкість . Роблю замовлення уже на слідуючи шедеври)
Юлія
Моя завершена робота. Неможливо намилуватись!
Анжеліка
Дуже гарний результат! Мені після покриття лаком картина взагалі неперевершена. Очікую надходження нової поставки, замовила вже наступну, кава з десертом.
Інна
Позолочена смужка потріскана, чи потерта, завдяки чому рамка виглядає старою, ніби була вже у використанні. Така ось невдала задумка!
Менеджер «my-art.com.ua»

Доброго дня! Рамка повністю відповідає фото, що на сайті. Матеріал пластик. Позолота на рамочці така і є, вона не потерта з часом, це такий дизайн.

Віталіна
Мені подобається, гарна вийшла)
Олександра
Доброго дня! Закінчила свою першу роботу, дуже задоволена результатом!) Ця кумедна парочка тепер буде прикрашати мою кухню)
Владислава
Добрий день , замовляла у вас дуже гарну картину , ось вже закінчила її виготовляти , вона просто суперська , якість на високому рівні , камінчики всі блисчать , дуже вам вдячна !) В мене дядько мисливець , тож ця картина дуже впишеться в його інтер’єр кімнатки мисливців )
Светлана
Самая красивая картина из всех ,что я делала, очень блестит))
Светлана
Делала дочке на подарок. Красивая!