Отзывы о товарах в интернет-магазине «my-art.com.ua», cтраница (50 из 158)
Це-спражне ДИВО, ця картина! Якщо ви ще її не маєте, то дуже раджу) Вона неперевершена! Яке ж я отримую задоволення, коли складаю Ваші картини!Вже маю декілька і кожного разу дуже тішусь якістю, бездоганністю і сяянню алмазів. Коли замовляю у Вас, я впевнена, що отримаю Люкс якість. Дякую за Вашу працю, відповідальність і швидкість . Роблю замовлення уже на слідуючи шедеври)
Позолочена смужка потріскана, чи потерта, завдяки чому рамка виглядає старою, ніби була вже у використанні. Така ось невдала задумка!
Доброго дня! Рамка повністю відповідає фото, що на сайті. Матеріал пластик. Позолота на рамочці така і є, вона не потерта з часом, це такий дизайн.
Добрий день , замовляла у вас дуже гарну картину , ось вже закінчила її виготовляти , вона просто суперська , якість на високому рівні , камінчики всі блисчать , дуже вам вдячна !)
В мене дядько мисливець , тож ця картина дуже впишеться в його інтер’єр кімнатки мисливців )
















