Отзывы о товарах в интернет-магазине «my-art.com.ua», cтраница (17 из 158)

Віта
дякую вам за гарну якість, одна з моїх картин з вашого магазину)
Віта
як мені подобається ця сова! вона прекрасна!
Віта
Фотозвіт замовлених у Вас картин) Краса і задоволення від процесу)
Тетяна
Дякую вам за цю красу! вийшло так, як і хотіла)
Тетяна
Ці метлики - це одна розрада для мізків) дякую вам!
Яна
Добрий вечір. Готовий результат)
Анна Пилипенко
Процес пішов)
Тетяна Чорна
Моя прекрасна алмазочка, я дуже задоволена)