Отзывы о товарах в интернет-магазине «my-art.com.ua», cтраница (20 из 158)

Вова Куц
Я заказував на подарок мамі. Мамі дуже сподобалася картина. Дякую вам за таку гарну картину думаю ще заказати
Світлана
Дуже гарна алмазочка, все чудово запаковано, в гарній коробці. В наборі 40 кольорів страз, на підрамнику. Рекомендую!
Татьяна
Закаазала первый раз и непожалела ни разу. Набор просто великолепный, яркие насыщенные цвета.Получила массу удовольствия при выкладке.
Анастасія
Дякую за цього кицьона, це дуже класні години, проведені над ним)
Светлана
Добрый день.Ваша картина поехала в Польшу.Спасибо за приятный сюрприз внутри картины.
Дарія
Зробила вже два ваші набори, у захваті) замовила третій
Дарія
Дуже гарна алмазочка вийшла)
Юлия
Добрый вечер ! Одна из ваших картин ! Спасибо
Семеренко елена
Дуже гарна киця. Дякую вам . Магазин дуже гарний рекомендую.дякую за солодощі в подарунок. Ми загубили схему так через 2 місяця звернулася мені іі надіслали . Дякую
Інга
дуже гарна ікона вийшла)