Вiдгуки о товарах в iнтернет-магазинi «my-art.com.ua», сторiнка (20 iз 158)
Закаазала первый раз и непожалела ни разу. Набор просто великолепный, яркие насыщенные цвета.Получила массу удовольствия при выкладке.
Дуже гарна киця. Дякую вам . Магазин дуже гарний рекомендую.дякую за солодощі в подарунок. Ми загубили схему так через 2 місяця звернулася мені іі надіслали . Дякую

















