Вiдгуки о товарах в iнтернет-магазинi «my-art.com.ua», сторiнка (21 iз 158)

Анна
Добрий день,отримала,ура,ура,дякую за чашечку чая з цукерочкою)
Клієнт
Доброго дня. Забрала красу з пошти. Як завжди, прекрасно)))
Елена Полякова
Здравствуйте) наконец закончила выкладывать котика по уценке. Закончила бы раньше, но заболела. Лапкам я придала более анатомически правильную форму, так что от первоначальной схемы он немного отличается. Спасибо Вам за это чудо)
Марина
Добрий вечір роботу доробила, скидаю цю красу)
Інна
Добрий день. Якби не робота та навчання вже б виклала. Та замовила б іншу. Дуже затягує)
Тетяна
Доброго дня) я в захваті від цієї України. вона неймовірна, квітуча)
Ольга
Моя нова картина! Море задоволення))