Добрий день, отримала посилочку. Все як в описі + поклали солодощі і дісконд зі знижкою!<3 . Дуже задоволена наповненням. Один раз купила і все для рукоділля є! Дякую велике
Доброго дня, чудова алмазочка! Шей й деякі діамантиеи світиться в темноті! Якось викладала вночі і замітила це і тоді з великої кількості повибирала саме ті, які світяться і повикладала в такому порядку. Виглядає воно нереально круто)))
Здравствуйте доделала картину и она получилась фантастическая! И лак у вас тоже купила он блестит, стразы не выпадают. Вы самый лучший магазин в котором я что-то покупала. Спасибо Вам!