Отзывы о товарах в интернет-магазине «my-art.com.ua», cтраница (38 из 158)

Валентина
Спасибо огромное за качество и профессионализм. Очень довольна, буду рекомендовать Вас своим знакомым и друзьям.
Елена Гаврилова
спасибо большое, очень довольна)
Елена Гаврилова
получилась очень красивая картина. спасибо!
Анастасія
дякую, картина вийшла дуже гарною) випадково потрапила на ваш магазин, а тепер це хобі, стало частиною мого життя)
Інна
Купувала у вас іншу картину з комплекту. Дуже сподобалася. Ця ще буде в продажу? Хочу придбати
Менеджер «my-art.com.ua»

Доброго дня! ми раді, що вам сподобалось) так, ще цей набір планується))

Чогло Лілея
Доброго вечора друга готова . неймовірна краса))
Світлана
Моя готова алмазна вишивка)
Іванка
Уже готова) картина вийшла просто неймовірна.