Отзывы о товарах в интернет-магазине «my-art.com.ua», cтраница (84 из 158)

Саша
Собрала за месяц в подарок. Май Арт как всегда хороши.
Ілона
Взяла подрузі на подарунок, вийшла на стільки крута, що буду брати ще й собі. ніби дійсно шматочок моря))
Марта
выше всяких похвал. Цвета насыщенные, качество прекрасное. Масса позитива) Всем советую:)
Ирина
Машенька, спасибо вам большое за такую красоту! подарила дочери, очень довольна! Хороших вам продаж!
Катя
Доброго дня! дякую за таку чудову картину. брала на подарунок молодятам. все якісно промальовано, каміння небраковане. дуже дякую вам)
Марина
Доброго дня! підкажіть, будь ласка, а як довго сохне лак?
Менеджер

Доброго дня! лак повністю висохає за 24 години

Светлана
Скажите когда будет в наявности?
Менеджер

Доброго дня! скоро буде нова поставка, дуже надіємось, що буде в цій!

МАРИНА
Картина вийшло дуже гарно раджу вам купити і тому що просто буде дуже гарно і на цьому сайті дуже низькі ціни на картини тому ви таких ціни знайдете ніде якщо хочеш картину купує іменно тут і зараз
Даша
Советую, готовая работа просто супер!
Саша
а я вже готуюсь до свята) картина в процесі. можу сказати, що уже виглядає в 3д ефекті, а як буде повнстю викладена...ааа, вже в очікуванні) продавця рекомендую!!!